• Pretoria R., fc 35+2

  • Programma

    DatumTeamDatumVertrektijdVerzameltijdWedstrijdAccommodatieVeldLocatiePlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamKleedkamerscheidsrechterDetails
    5 mei. 13:00Pretoria R., fc 35+25 meiPretoria R., fc 35+2 - Slikkerveer 35+1Sportpark Schulpwegveld 1VeldROTTERDAM
    12 mei. 13:00Pretoria R., fc 35+212 meiPretoria R., fc 35+2 - DRL 35+2Sportpark Schulpwegveld 1VeldROTTERDAM
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 apr.Pretoria R., fc 35+2 - SC Feyenoord 35+26 - 1
    14 apr.v.v. Hekelingen 35+2 - Pretoria R., fc 35+20 - 9
  • Poulestanden Pretoria R., fc 35+2 ( 2e klasse 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pretoria R., fc 35+2181521100267447
    2Slikkerveer 35+218133271304142
    3Slikkerveer 35+117132283335041
    4Meeuwenplaat 35+11910276760732
    5TransvaliaZW 35+118101761511031
    6SC Feyenoord 35+219101878621631
    7Binnenmaas, FC 35+1177465041925
    8Charlois, sv 35+2177284653-723
    9DRL 35+21952124778-3117
    10VV Papendrecht 35+11842126185-2414
    11ZBC'97 35+12032153481-4711
    12v.v. Hekelingen 35+220111829127-984

    Poulestanden Pretoria R., fc 35+2 ( Veteranen beker zondag poulefase Groep 1 21 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Voorwaarts 35+23300155109
    2Pretoria R., fc 35+23201141046
    3Sparta (AV) 35+130121013-31
    4RVV Overschie 35+13012718-111
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ridaie, HenkOverige stafTeammanager
    Sardjoe, DharminOverige stafTeammanager

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Pretoria R., fc 35+2

    VS

    Slikkerveer 35+1

    05 mei 202413:00 uur
    Sportpark Schulpweg veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Pretoria R., fc 35+2

    0592 Mannen 35+ Zondag

    5,56

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,44

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,61

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd