• Pretoria R., fc 35+2

  • Programma

    DatumTeamDatumVertrektijdVerzameltijdWedstrijdAccommodatieVeldLocatiePlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamKleedkamerscheidsrechterDetails
    5 mei. 13:00Pretoria R., fc 35+25 meiPretoria R., fc 35+2 - Slikkerveer 35+1Sportpark Schulpwegveld 1VeldROTTERDAM
    12 mei. 13:00Pretoria R., fc 35+212 meiPretoria R., fc 35+2 - DRL 35+2Sportpark Schulpwegveld 1VeldROTTERDAM
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 apr.Pretoria R., fc 35+2 - SC Feyenoord 35+26 - 1
    14 apr.v.v. Hekelingen 35+2 - Pretoria R., fc 35+20 - 9
  • Poulestanden Pretoria R., fc 35+2 ( 2e klasse 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pretoria R., fc 35+2181521100267447
    2Slikkerveer 35+218133271304142
    3Slikkerveer 35+117132283335041
    4Meeuwenplaat 35+11910276760732
    5TransvaliaZW 35+118101761511031
    6SC Feyenoord 35+219101878621631
    7Binnenmaas, FC 35+1177465041925
    8Charlois, sv 35+2177284653-723
    9DRL 35+21952124778-3117
    10VV Papendrecht 35+11842126185-2414
    11ZBC'97 35+12032153481-4711
    12v.v. Hekelingen 35+220111829127-984

    Poulestanden Pretoria R., fc 35+2 ( Veteranen beker zondag poulefase Groep 1 21 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Voorwaarts 35+23300155109
    2Pretoria R., fc 35+23201141046
    3Sparta (AV) 35+130121013-31
    4RVV Overschie 35+13012718-111
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Castillo, HenryTeamspeler
    Debisarun, AmernathTeamspeler
    Doorn, Euribis VanTeamspeler
    Francisco, Adrian LeonardTeamspeler
    Gouverneur, RaylimondTeamspeler
    Jaramillo Blanco, Carlos JoseTeamspeler
    Kustner, TohuinioTeamspeler
    Monte, JurandyTeamspeler

    Er zijn 12 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ridaie, HenkOverige stafTeammanager
    Sardjoe, DharminOverige stafTeammanager

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Pretoria R., fc 35+2

    VS

    Slikkerveer 35+1

    05 mei 202413:00 uur
    Sportpark Schulpweg veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Pretoria R., fc 35+2

    0592 Mannen 35+ Zondag

    5,56

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,44

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,61

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd