• Pretoria R., fc 35+2

  • Programma

    DatumTeamDatumVertrektijdVerzameltijdWedstrijdAccommodatieVeldLocatiePlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamKleedkamerscheidsrechterDetails
    3 mrt. 10:00Pretoria R., fc 35+23 mrt.VV Papendrecht 35+1 - Pretoria R., fc 35+2Sportpark Slobbengorsveld 2VeldPAPENDRECHT
    10 mrt. 13:00Pretoria R., fc 35+210 mrt.Pretoria R., fc 35+2 - Slikkerveer 35+1Sportpark Schulpwegveld 1VeldROTTERDAM
    17 mrt. 13:00Pretoria R., fc 35+217 mrt.Pretoria R., fc 35+2 - TransvaliaZW 35+1Sportpark Schulpwegveld 2VeldROTTERDAM
    24 mrt. 10:30Pretoria R., fc 35+224 mrt.Binnenmaas, FC 35+1 - Pretoria R., fc 35+2Sportpark De Lange Weideveld 1VeldMAASDAM
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Pretoria R., fc 35+2 ( 2e klasse 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pretoria R., fc 35+212102061154632
    2Slikkerveer 35+21383248272127
    3Slikkerveer 35+11282260253526
    4TransvaliaZW 35+1138144436825
    5Binnenmaas, FC 35+11364340251522
    6SC Feyenoord 35+21270553371621
    7Meeuwenplaat 35+1127054436821
    8Charlois, sv 35+2125253532317
    9DRL 35+2133283555-2011
    10VV Papendrecht 35+1122193760-237
    11ZBC'97 35+11311111558-434
    12v.v. Hekelingen 35+21310122086-663

    Poulestanden Pretoria R., fc 35+2 ( Veteranen beker zondag poulefase Groep 1 21 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Voorwaarts 35+23300155109
    2Pretoria R., fc 35+23201141046
    3Sparta (AV) 35+130121013-31
    4RVV Overschie 35+13012718-111
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Castillo, HenryTeamspeler
    Debisarun, AmernathTeamspeler
    Doorn, Euribis VanTeamspeler
    Gouverneur, RaylimondTeamspeler
    Jaramillo Blanco, Carlos JoseTeamspeler
    Kustner, TohuinioTeamspeler
    Monte, JurandyTeamspeler

    Er zijn 12 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ridaie, HenkOverige stafTeammanager
    Sardjoe, DharminOverige stafTeammanager

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    VV Papendrecht 35+1

    VS

    Pretoria R., fc 35+2

    03 maart 202410:00 uur
    Sportpark Slobbengors veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Pretoria R., fc 35+2

    0592 Mannen 35+ Zondag

    5,08

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,67

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd