• Pretoria R., fc 35+2

  • Programma

    DatumTeamDatumVertrektijdVerzameltijdWedstrijdAccommodatieVeldLocatiePlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamKleedkamerscheidsrechterDetails
    3 mrt. 10:00Pretoria R., fc 35+23 mrt.VV Papendrecht 35+1 - Pretoria R., fc 35+2Sportpark Slobbengorsveld 2VeldPAPENDRECHT
    10 mrt. 13:00Pretoria R., fc 35+210 mrt.Pretoria R., fc 35+2 - Slikkerveer 35+1Sportpark Schulpwegveld 1VeldROTTERDAM
    17 mrt. 13:00Pretoria R., fc 35+217 mrt.Pretoria R., fc 35+2 - TransvaliaZW 35+1Sportpark Schulpwegveld 2VeldROTTERDAM
    24 mrt. 10:30Pretoria R., fc 35+224 mrt.Binnenmaas, FC 35+1 - Pretoria R., fc 35+2Sportpark De Lange Weideveld 1VeldMAASDAM
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Pretoria R., fc 35+2 ( 2e klasse 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pretoria R., fc 35+212102061154632
    2Slikkerveer 35+21383248272127
    3Slikkerveer 35+11282260253526
    4TransvaliaZW 35+1138144436825
    5Binnenmaas, FC 35+11364340251522
    6SC Feyenoord 35+21270553371621
    7Meeuwenplaat 35+1127054436821
    8Charlois, sv 35+2125253532317
    9DRL 35+2133283555-2011
    10VV Papendrecht 35+1122193760-237
    11ZBC'97 35+11311111558-434
    12v.v. Hekelingen 35+21310122086-663

    Poulestanden Pretoria R., fc 35+2 ( Veteranen beker zondag poulefase Groep 1 21 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Voorwaarts 35+23300155109
    2Pretoria R., fc 35+23201141046
    3Sparta (AV) 35+130121013-31
    4RVV Overschie 35+13012718-111
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ridaie, HenkOverige stafTeammanager
    Sardjoe, DharminOverige stafTeammanager

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    VV Papendrecht 35+1

    VS

    Pretoria R., fc 35+2

    03 maart 202410:00 uur
    Sportpark Slobbengors veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Pretoria R., fc 35+2

    0592 Mannen 35+ Zondag

    5,08

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,67

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd