• Pretoria R., fc 35+1

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Pretoria R., fc 35+1 (0592 Mannen 35+ Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HWD 35+1330015879
    2Voorwaarts 35+2430110289
    3Pretoria R., fc 35+1220012396
    4Rotterdam United 35+122006336
    5Kethel Spaland, vv 35+121017253
    6Meeuwenplaat 35+12101910-13
    7TransvaliaZW 35+13102911-23
    8CWO 35+13102613-73
    9Sparta (AV) 35+24103914-53
    10Victoria'04 35+12002210-80
    11Victoria'04 35+23003514-90

    Poulestanden Pretoria R., fc 35+1 (B2200 Veteranen beker zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pretoria R., fc 35+122009186
    2NOCKralingen 35+221108444
    3Coal 35+131119724
    4Charlois, sv 35+23003317-140
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Chauthi, RawienTeamspeler
    Hussain, MichaelTeamspeler
    Mangrey, RemieTeamspeler
    Poenai, KishanTeamspeler

    Er zijn 13 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Chauthi, RawienOverige stafTeammanager
    Flipse, GabrielOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Pretoria R., fc 35+1

    0592 Mannen 35+ Zondag

    6,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd