• FC Pretoria 35+1

  • Programma

    DatumTeamDatumVertrektijdVerzameltijdWedstrijdAccommodatieVeldLocatiePlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamKleedkamerscheidsrechterDetails
    3 mrt. 13:00Pretoria R., fc 35+13 mrt.Zwarte Pijl 35+1 - Pretoria R., fc 35+1Sportpark De Venhoeveveld 2VeldROTTERDAM
    10 mrt. 12:00Pretoria R., fc 35+110 mrt.Maense, FC 35+1 - Pretoria R., fc 35+1Sportpark Nieuw Vreelustveld 3VeldROTTERDAM
    17 mrt. 11:00Pretoria R., fc 35+117 mrt.Pretoria R., fc 35+1 - Charlois, sv 35+1Sportpark Schulpwegveld 1VeldROTTERDAM
    24 mrt. 11:00Pretoria R., fc 35+124 mrt.Pretoria R., fc 35+1 - Coal 35+1Sportpark Schulpwegveld 1VeldROTTERDAM
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 feb.Pretoria R., fc 35+1 - MSV '71 35+12 - 1
    18 feb.Pretoria R., fc 35+1 - BZC / Zuiderpark 35+12 - 4
  • Poulestanden Pretoria R., fc 35+1 ( 1e klasse 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Voorwaarts 35+21381443182525
    2BZC / Zuiderpark 35+11374244311325
    3Pretoria R., fc 35+11373356371924
    4Charlois, sv 35+11264239251422
    5Maense, FC 35+11363455411421
    6Zwarte Pijl 35+11362553292420
    7Coal 35+11320112268-466
    8SC Feyenoord 35+11201111780-631

    Poulestanden Pretoria R., fc 35+1 ( Groep 1 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pretoria R., fc 35+111003123
    2DRL 35+1100113-20

    Poulestanden Pretoria R., fc 35+1 ( Groep 1 Laatste 32 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1LMO 35+1110011293
    2RKDEO 35+111005143
    3Forum Sport 35+111006333
    4Coal 35+111005233
    5Voorwaarts 35+111005233
    6MSV '71 35+111003033
    7Egelantier Boys, de 35+111005323
    8HOV/DJSCR 35+111003123
    9Pretoria R., fc 35+111003123
    10SEV 35+111003123
    11NBSVV 35+111002023
    12PGS/VOGEL 35+111002113
    13SDV 35+111001013
    14Ster, De 35+111001013
    15Voorwaarts 35+211003303
    16Binnenmaas, FC 35+110101101
    17BMT 35+110101101
    18Koudekerk 35+110013300
    19TAC'90 35+1100112-10
    20DSO 35+1100101-10
    21Zwarte Pijl 35+2100101-10
    22Quick Steps 35+1100135-20
    23DRL 35+2100113-20
    24DSO 35+1100113-20
    25ESTO 35+1100113-20
    26DUNO 35+1100102-20
    27CWO 35+1100136-30
    28Erasmus 35+1100125-30
    29Hellevoetsluis 35+1100125-30
    30Westlandia 35+1100103-30
    31VOC 35+1100115-40
    32SVC'08 35+11001211-90

    Poulestanden Pretoria R., fc 35+1 ( Groep 1 Laatste 16 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HOV/DJSCR 35+11100151143
    2Coal 35+111006243
    3Voorwaarts 35+211003033
    4PGS/VOGEL 35+111003123
    5LMO 35+111002023
    6RKDEO 35+111004313
    7Pretoria R., fc 35+111002113
    8NBSVV 35+100000000
    9Voorwaarts 35+100000000
    10Ster, De 35+1100134-10
    11MSV '71 35+1100112-10
    12SEV 35+1100113-20
    13BMT 35+1100102-20
    14SDV 35+1100103-30
    15Forum Sport 35+1100126-40
    16Egelantier Boys, de 35+11001115-140

    Poulestanden Pretoria R., fc 35+1 ( Veteranen beker zondag poulefase Groep 1 14 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pretoria R., fc 35+1220010286
    2GLZ Delfshaven, rvv 35+121017523
    3Sportclub Excelsior 35+12002111-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aftab, SharjeelTeamspeler
    Baboe, AndreTeamspeler
    Ben-Saddek, FouadTeamspeler
    Bhagwandas, DronaTeamspeler
    Chauthi, RawienTeamspeler
    Hussain, MichaelTeamspeler
    Janga, SerginoTeamspeler
    Joerawan, LeslieTeamspeler
    Joerawan, RadjinTeamspeler
    Joerawan, SoerinTeamspeler
    Kalika, WishaalTeamspeler
    Kaya, AhmetTeamspeler
    Libiee, ArchelisTeamspeler
    Saroep, AshwinTeamspeler

    Er zijn 11 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Joerawan, SoerinTechnische stafTrainer/coach
    Sardjoe, DharminOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Zwarte Pijl 35+1

    VS

    Pretoria R., fc 35+1

    03 maart 202413:00 uur
    Sportpark De Venhoeve veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Pretoria R., fc 35+1

    0592 Mannen 35+ Zondag

    4,31

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,85

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,85

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd