• Pretoria R., fc 35+1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    15 nov. 13:00Rotterdam United 35+1 - Pretoria R., fc 35+1Sportpark Rotterdam United
    22 nov. 11:00Pretoria R., fc 35+1 - CWO 35+1Sportpark Schulpweg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 okt.Kethel Spaland, vv 35+1 - Pretoria R., fc 35+1
    18 okt.NOCKralingen 35+2 - Pretoria R., fc 35+1
  • Poulestanden Pretoria R., fc 35+1 (B2200 Veteranen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pretoria R., fc 35+122009186
    2NOCKralingen 35+221108444
    3Coal 35+131119724
    4Charlois, sv 35+23003317-140

    Poulestanden Pretoria R., fc 35+1 (0592 Mannen 35+ Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HWD 35+1330015879
    2Voorwaarts 35+2430110289
    3Pretoria R., fc 35+1220012396
    4Rotterdam United 35+122006336
    5Kethel Spaland, vv 35+121017253
    6Meeuwenplaat 35+12101910-13
    7TransvaliaZW 35+13102911-23
    8CWO 35+13102613-73
    9Sparta (AV) 35+24103914-53
    10Victoria'04 35+12002210-80
    11Victoria'04 35+23003514-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Chauthi, RawienTeamspeler
    Hussain, MichaelTeamspeler
    Poenai, KishanTeamspeler

    Er zijn 14 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Chauthi, RawienOverige stafTeammanager
    Flipse, GabrielOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Rotterdam United 35+1

    VS

    Pretoria R., fc 35+1

    15 november 202013:00 uur
    Sportpark Rotterdam United veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Pretoria R., fc 35+1

    0592 Mannen 35+ Zondag

    6,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd