• Pretoria R., fc 35+1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 mei. 12:00Swift Boys 35+1 - Pretoria R., fc 35+1Sportpark Swift Boys
    29 mei. 12:00Pretoria R., fc 35+1 - Aeolus 35+1Sportpark Schulpweg
    12 jun. 10:00Slikkerveer 35+1 - Pretoria R., fc 35+1Sportpark Reyerpark
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.Pretoria R., fc 35+1 - Excelsior R. 35+14 - 0
    8 mei.Pretoria R., fc 35+1 - PKC'85 35+115 - 0
  • Poulestanden Pretoria R., fc 35+1 (0592 Mannen 35+ Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pretoria R., fc 35+1191702136379951
    2Slikkerveer 35+218142280324844
    3Aeolus 35+118111653351834
    4Slikkerveer 35+117101677532431
    5Zwarte Pijl 35+31985681711029
    6NOCKralingen 35+11884663511228
    7Alexandria'66 35+1187386372-924
    8Excelsior R. 35+1196493556-2122
    9PKC'85 35+11953114380-3718
    10Dilettant 35+11932144196-5511
    11VOC 35+11924134798-5110
    12Swift Boys 35+11523102866-389
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aftab, SharjeelTeamspeler
    Balradj, RemyTeamspeler
    Bhagole, AdarshTeamspeler
    Chauthi, RawienTeamspeler
    Chauthi, SatishTeamspeler
    Debisarun, AmernathTeamspeler
    Hussain, MichaelTeamspeler
    Kaya, AhmetTeamspeler
    Mangrey, RemieTeamspeler
    Poenai, KishanTeamspeler
    Ramjiawan, RonnieTeamspeler

    Er zijn 12 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Chauthi, RawienOverige stafTeammanager
    Mangrey, RemieOverige stafTeammanager
    Sardjoe, DharminOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Swift Boys 35+1

    VS

    Pretoria R., fc 35+1

    22 mei 202212:00 uur
    Sportpark Swift Boys veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Pretoria R., fc 35+1

    0592 Mannen 35+ Zondag

    7,16

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,95

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,68

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd